HAKKIMIZDA

Coretex, 40 yıldır sanayi alanında faaliyet gösteren Akay Group deneyimiyle polietilen shrink rulo film, strech film ve sera örtüsü üretmektedir. Firma, 2011 yılında kendi özkaynaklarının yanı sıra TUBİTAK desteğiyle hayata geçirdiği ARGE projesini başarıyla tamamlayarak Türkiye’de ilk kez üretilen film üretim makinasını 2015 yılında faaliyete hazır hale getirmiştir.

Beyaz eşya, elektronik eşyalar, seramik, cam, meşrubat, metal, gıda, hammadde, ambalaj, seracılık gibi farklı sektörler ile işbirliği yürüten Coretex, kendi üretimini gerçekleştirmesi sayesinde özel talep ve siparişlere karşılık verebilmesiyle de fark yaratmaktadır. Farklı ölçeklerden müşterilerine aynı ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi sunan firma, iş ortaklarının geleceğine değer katmak için çalışmaktadır. Şekerpınar/ÇAYIROVA TOSB içinde bulunan tesislerinde uzman ekibiyle hizmet veren firma, gerek film üretiminde gerekse film üreten hatların yapımında köklü sanayi deneyiminin güvencesini bu sektöre taşımayı hedeflemektedir.

YERELLİK

%100 yerli teknoloji üreten Coretex, Türkiye'nin potansiyelini yine Türkiye'nin ekonomisine katkıda bulunmak için kullanmaya önem vermektedir. Ülke ekonomisi için büyük cesaret örneği gösteren Coretex, bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda yüksek teknolojideki film hatlarını kendi başına üretmeyi başarmıştır. Çalışmaları süresince büyük oranda yerli tedarik noktaları ve emek gücünü kullanan firma, en ileri teknolojiyi Türkiye’de üretmek için yeni bileşenler üzerine ARGE çalışmalarına devam etmekte ve hedeflerine ulaşmak için yoluna ekibindeki deneyimli mühendislerle birlikte emin adımlarla ilerlemektedir.

HEDEFLERİMİZ

  • Gelişmekte olan pazarın ihtiyaçlarına en hızlı ve kaliteli ürünlerle cevap verebilmek,
  • İleri teknoloji kullanarak iş ortaklarımızın çalışmalarına değer katmak,
  • Doğal ve yerel kaynakları kullanarak kaliteli ürünler elde etmek,
  • Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Sürekli ARGE çalışmalarıyla sektöre öncülük etmek,

Değerlerimiz

BİZİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN DEĞERLER

Sürekli Eğitim

Sürekli öğrenmeye büyük önem veren Coretex, yeni teknolojiler üretmek için gerçekleştirdiği ARGE çalışmalarına devam etmektedir.

İleri Teknoloji

Kendi özkaynaklarından faydalanan ve TUBİTAK işbirliğiyle hareket eden Coretex, en ileri teknolojinin Türkiye'de üretilmesine öncülük etmektedir.

Güvenlik ve Kalite

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalarla birlikte çalışan Coretex, iş ortaklarının geleceğine değer katmak üzere güvenlik ve kaliteyi her şeyden önce tutmaktadır.

Sürdürülebilir Çevre

Gelecek kuşakların ihtiyaç duyacakları kaynakları riske atmayan Coretex, çevresel ve toplumsal değerlerin korunmasına önem vermektedir.

BİZE KATILIN

Ekibimize katılın!

Şu anda pazarlama departmanında 2 tane açık pozisyon bulunmaktadır. Ekibimize katılın, gücümüzü birlikte arttıralım.

BAŞVUR